جعفر پوربیگ جمعه 29 شهریور 1392 09:52 ب.ظ نظرات ()
10 بازی 16 امتیاز و رده پنجم(البته اگر استقلال بازی بعدیش را برنده شود رده ششم) ثمره هدایت تراكتور با مجید جلالی است.

بازیهای ضعیف مقابل تیمهای پرسپولیس،مس كرمان،ملوان،داماش،فجرسپاسی و حتی گسترش فولاد برآوردی از استادیه! مجید جلالی بوده است،تا جایی كه نیم فصل رو به پایان است و تراكتور هنوز شكل تیمی به خود نگرفته است.

اگر ایرادات را بر گردن زینی زاده بیاندازیم،بی انصافی كرده ایم،البته اگر طرفدار مدیر سابق نباشیم و درصدد انتقام گرفتن از مدیر جدید نباشیم!

در بازی مقابل داماش نه از فشار طرفداران خودی خبری بود و نه داماش بازی بسته ای ارائه می داد.نه از وقت كشی حریف خبری بود و نه تیم اخراجی داشت و ده نفره بود.

طی نود دقیقه بازی،بی برنامگی در بین بازیكنان موج میزد و هیچ برنامه خاصی برای حمله نبود.انگار كه تراكتور فقط دو خط دارد و فاز حمله كاملا خاموش است.هر چند كه خط دفاعی هم علی رغم تمجیدهای بی مورد،قدرت مستحكمی برای مهار مهاجمان داماشی نبود و نداشت و تیم مثال بازیهای قبل كه از خود نشان داده بود،همچنان بی روح بود.

اگر قرار بر همین منوال باشد تا طیق عادت مقابل تیمهای قعر جدولی امتیاز از دست دهیم و منتظر بازی بعد باشیم تا شاید با یك برد كلاهمان راهی آسمان شود،در خیال خامیم و با این روند بازیچه ای بدتر از سال قبل،مقابل حریفان آسیایی خواهیم بود.