جعفر پوربیگ پنجشنبه 13 خرداد 1395 08:45 ب.ظ نظرات ()
هر دم از این باغ بری می رسد!
در تاریخ کوتاه تراکتور در لیگ برتر آنچه که تغییراتش بسیار فراوان بوده و حتی بسیار بیشتر از تغییر در سمت سرمربیگری،تغییر در مدیر عاملی این تیم بوده است.
شفق.جعفری.زینی زاده.نظمی.عباسی و.....حالا که خیالمان راحت شده بود که تراکتور به ثبات تصمیم گیرندگان رسیده است،باز خبری از تغییرات در راس آن همه را متعجب کرد.عباسی جای خود را به آجرلو داده و دارا غزنوی نیز با توضیح اینکه نگران آینده این تیم بوده است از هیئت مدیره کناره گیری کرد.
با این تفاسیر اگر مدیرعامل جدید و امیر قلعه نویی به تفاهم فکری برسند خبر بسیار مسرت بخشی برای هواداران خواهد بود و در غیر اینصورت باید منتظر گزینش های جدیدی در راس کادر فنی باشیم،امری که با توجه به کمی وقت برای بسته شدن تیم و شتاب رقیبان در این امر،در ظاهر نگران کننده به نظر میرسد.
قصد واکاوی این اتفاقات و به حاشیه راندن تیم را نداریم و در موقعیت حساس فعلی نیز این امور اقدامات را جالب نمی دانیم اما انتظار داریم آقای اجرلو موقعیت حساس فصل نقل و انتقالات و زمان از دست رفته را به خوبی درک نماید،علی الخصوص با در نظر گرفتن این موضوع که این تیم یک تیم عادی بدون هوادار نیست و آنچه که تا به امروز موجب سرپا ماندن و سرزبان ها بودن این تیم گردیده،هواداران تیفوسی این تیم است که انتظار بهترین یارگیری ها و بهترین تصمیم ها را در فصل نقل و انتقالات دارند.